8 domů s 77 byty, které se mohou stát vaším domovem.

S odkazem k minulosti dáváme vzniknout nadčasovému místu pro život. V klidné části Bučovic zvané Vícemilice pro vás tvoříme nový domov. Kdysi panský dvůr Lichtensteinů neovlivnil jen název našeho projektu, inspiroval i půdorys a orientaci bytových domů, které mezi sebou vytváří prostor dvoru. Ten se tak stane zelení osázeným středem komplexu, ideálním k odpočinku místních obyvatel.

Ke každému bytu náleží parkovací stání, které je součástí ceny, a vybrané byty disponují vlastním sklepem.

Přejít na výběr bytu

Standardní postup financování

Standardní postup financování koupě bytu se odvíjí dle rozestavěnosti projektu.

  • Pomůžeme vám s výběrem bytu přesně podle vašich představ
  • Nevratná blokační záloha ve výši: 150.000,-Kč

    Splatnost blokační zálohy do 7 pracovních dnů od podpisu Rezervační smlouvy. Blokační záloha bude započtena při první splátce na kupní cenu bytu.
  • 20 % z kupní ceny bytu (mínus rezervační záloha). Do 30 kalendářních dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  • 40 % z kupní ceny bytu. Do 10 kalendářních dnů po zápisu prohlášení vlastníka rozestavěných jednotek do katastru nemovitostí.
  • 30 % z kupní ceny bytu. Po dokončení vnitřních omítek a hrubých rozvodů avšak nejpozději do 30.9.2020.
  • 10 % z kupní ceny bytu. Splatné nejpozději do 10 dnů po doručení výzvy s kopií kolaudačního souhlasu.

Po vzájemné dohodě kupujícího a prodávajícího je možné nastavit individuální postup financování. Případné klientské změny budou hrazeny dle vzájemně odsouhlasených objednávek.

Plánované dokončení 2022

O nás

Naše developerská společnost PSH Invest, s.r.o., se zabývá výstavbou především rezidenčních projektů a je zastoupena brněnskou developerskou společností PS-estate, s.r.o., která má za sebou několik úspěšných projektů a mnoho spokojených zákazníků. Společnost PS-estate, s.r.o. je sesterskou společností silné a stabilní stavební společnosti PS Brno, s.r.o. Našim hlavním cílem je vytvářet unikátní projekty se zajímavým architektonickým řešením a zároveň příjemné a moderní bydlení pro vás.